Bizimle ilgili
ABOUT US
Xuzhou Yiwei Heavy Industry'nin tasarladığı ve ürettiği hidrolik makineleri kompozit malzeme kalıplama, presleme ve çekme, toz kalıplama gibi sektörlerde gelişmiş ve olgun teknolojiye sahip olup, yüksek hassasiyetli ve yüksek akıllı hidrolik makinelerin geliştirilmesine ve üretilmesine ve bütün kalıplama teknoloji çözüm paketlerinin sunülmesine odaklanmıştır.

Bu ekipmanlar kolay kullanım, enerji tasarrufu, yüksek verimlilik, güvenlik, çevre dostu, kararlılık ve akıllılık gibi özelliklere sahiptir. Otomobil üretim, metal plak işleme, hayvancilik, madencilik, metalurji, çevre koruma, ulaşım, elektrik üretim gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çekirdek teknolojiyi yakalamak
Müşteri taleplerini karşılamak
Sektördeki deneyimimiz geniş
Daha odaklı ve daha güvenilir
Ürünlere bilimsel yönetim uygulayarak
Gelişmiş ekipmanlara ulaşmak
Mükemmel satış sonrası hizmet
Uzman teknik destek
Endüstriyel özel hidrolik makine özelleştirme

Sizin için özel özellikli, standart dışı yapılı hidrolik makineler tasarlayip, bütün hidrolik makine çözüm paketlerini özelleştirebiliriz. Çok sayıda kurumsal müşterinin yerinde inceleme, ürün geliştirme, ürün kalitesi, sipariş teslim tarihi, hizmet izleme gibi tüm süreçler garantilidir.
Metal plak çekme kalıplama hidrolik makine çözüm yöntemleri
Hedef ürünler: Çapak tepsi, paslanmaz çelik su deposu plakası, yemek tabağı, paslanmaz çelik lavabo, tekerlek, çelik kapı basma desen, kapatma başlığı, elektrikli bisiklet aksesuarları, dalgalı plakalar, kanal kapağı vb.
Kompozit malzeme kalıplama hidrolik makine çözüm yöntemleri
Hedef ürünler: Reçine kanal kapağı, fiberglass fan, dışkı akma plakası, elektrik ölçüm kutusu, gübre havuzu, drenaj kanal, otomobil aksesuarları, fiberglass su deposu plakası, kablo gözetleme raf, plastik tepsi vb.

Toz metalurji kalıplama hidrolik makine çözüm yöntemleri
Hedef ürünler: Sığır ve koyun yem sıvama taşları, metal tozu, seramik tozu, su temizleme taşları, fren levhası, taşlama diski, balık yem, aktif karbon, grafit elektrot, pot, küp, Çin ilaç tozu vb.
Çeşitli makine tipi hidrolik makineler, üst düzey özel üretim
Hidrolik makine çeşitleri çok geniş, size dört sütunlu hidrolik makine, çerçeveli hidrolik makine, hassas pnömatik pres vb. çeşitli kalıplama ekipmanları sunuyoruz, ayrıca özel ihtiyaçlara göre özel makine tipleri profesyonel olarak özelleştirebiliriz.
Hidrolik pres haberleri
NEWS
İletişim telefon numarası:
+86-15689372225
İletişim e-postanız:
chaos@ywmachine.com
在线客服微信二维码
Wechat
在线客服微信二维码
WhatsApp

合作加盟

  • Ad Soyad*

  • İletişim telefon numarası*

  • İletişim e-postanız*

  • Talep/İhtiyaç*